Повідомлення про конкурси

Повідомлення про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням радіочастотного спектра на вільних каналах (програмах) мовлення ефірної багатоканальної електронної комунікаційної мережі МХ-5 у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) із місцевою/регіональною категорією покриття

Повідомлення про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням радіочастотного спектра на вільних каналах (програмах) мовлення у ефірних багатоканальних електронних комунікаційних мережах стандарту DVB-T2 (м. Коломия (с. Дебеславці) Івано-Франківської обл.; м. Першотравенськ (с. Миколаївка) Дніпропетровської обл.)

Повідомлення про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням радіочастотного спектра на вільних радіоканалах (загальнонаціональне мовлення)

Повідомлення про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням радіочастотного спектра на вільних радіоканалах (місцеве, регіональне мовлення)

Повідомлення про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням радіочастотного спектра на вільних каналах (програмах) мовлення у ефірних багатоканальних електронних комунікаційних мережах МХ-1, МХ-2 та МХ-5 у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) (загальнонаціональне мовлення)

Повідомлення про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням радіочастотного спектра на каналах ефірної багатоканальної електронної комунікаційної мережі із загальнонаціональною категорією покриття (МХ-7)

Повідомлення про оголошення конкурсу на отримання ліцензії  на мовлення з використанням радіочастотного спектра на вільних каналах (програмах) мовлення у ефірній багатоканальній електронній комунікаційній мережі стандарту DVB-T2 (м. Калуш Івано-Франківської обл.)

Повідомлення про оголошення конкурсу на отримання ліцензії  на постачання послуг для потреб мовлення з використанням радіочастотного спектра ефірної багатоканальної електронної комунікаційної мережі  із загальнонаціональною категорією покриття – МХ-7

Документи, подані на конкурси

Конкурс на отримання ліцензії  на мовлення з використанням радіочастотного спектра на вільних каналах (програмах) мовлення  у ефірній багатоканальній електронній комунікаційній мережі стандарту DVB-T2 (м. Калуш Івано-Франківської обл.):

Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина»

ТОВ «Телерадіокомпанія «РАІ»

Конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням радіочастотного спектра на вільних каналах (програмах) мовлення у ефірних багатоканальних електронних комунікаційних мережах стандарту DVB-T2 (м. Коломия (с. Дебеславці) Івано-Франківської обл.; м. Першотравенськ (с. Миколаївка) Дніпропетровської обл.):

ТОВ «Тайм Медіа Солюшин»

Конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням радіочастотного спектра на вільних радіоканалах (місцеве, регіональне мовлення):

ТОВ «Іксон медіа»

Результати конкурсів