Нормативні та організаційно-розпорядчі документи з питань запобігання корупції
- Закон України «Про запобігання корупції».
- Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та осіб, уповноважених на виконання функцій держави, які працюють в апараті Національної ради (10.08.2023).
- Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та осіб, уповноважених на виконання функцій держави, які працюють в апараті Національної ради (29.09.2022).
- Методичні рекомендації щодо внутрішньої процедури перевірки факту подання декларацій та взаємодії структурних підрозділів у Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення (25.08.2022).
- Положення щодо впровадження Національною радою з питань телебачення і радіомовлення механізмів заохочення та формування культури повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» (20.05.2021).
- Порядок прийняття та розгляду повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» в Національній раді з питань телебачення і радіомовлення (30.03.2021).
- Внесені зміни до Антикорупційної програми Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на 2021-2023 роки (наказ Національної ради від 27.07.2021 № 05/7).
- Внесені зміни до Антикорупційної програми Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на 2021-2023 роки.
- Антикорупційна програма Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на 2021-2023 роки.
- Антикорупційна програма Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на 2018-2020 роки.
- Наказ «Про проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення» від 04.07.2024 № 05/10.
- Наказ «Про утворення робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та затвердження Положення про неї» від 22.07.2024 № 05/12.
- Наказ “Про внесення змін до наказу від 04.07.2024 № 05/10 Про проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення”.
- Проєкт Антикорупційної програми (програми доброчесності) Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на 2024-2026 роки.
- Звіт щодо публічного громадського обговорення Антикорупційної програми (програми доброчесності) Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на 2024-2026 роки.
- Антикорупційна програма (програма доброчесності) Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на 2024-2026 роки.
- Наказ «Про затвердження Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції у Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення» від 13.11.2024 № 05/21.
- Наказ «Про затвердження Кодексу етичної поведінки працівників Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення» від 28.11.2024 № 05/25.
Оголошення
Повідом про корупцію
Ви можете залишити повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами, щодо працівників Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.
Повідомлення про порушення вимог Закону «Про запобігання корупції» може бути здійснене працівником Національної ради без зазначення авторства (анонімно).
Вимоги до анонімних повідомлень про порушення вимог Закону «Про запобігання корупції» та порядок їх розгляду визначаються цим Законом.
Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону «Про запобігання корупції» підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.
Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.
Відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.
Контакти, за якими можливо повідомити про корупційне правопорушення:
- Електронною поштою на адресу: Anticorruption@nrada.gov.ua (зразок).
- Телефоном (044) 234-97-18 (уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції – головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Національної ради).
- Адреса для листування: вул. Прорізна, буд. 2, м. Київ, 01601 (зразок заяви-повідомлення).
Також повідомити про корупційне правопорушення можливо на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції за посиланням.