Повідом про корупцію

Ви можете залишити повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами, щодо працівників Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Повідомлення про порушення вимог Закону «Про запобігання корупції» може бути здійснене працівником Національної ради без зазначення авторства (анонімно).

Вимоги до анонімних повідомлень про порушення вимог Закону «Про запобігання корупції» та порядок їх розгляду визначаються цим Законом.

Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону «Про запобігання корупції» підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Контакти, за якими можливо повідомити про корупційне правопорушення:

 1. Електронною поштою на адресу: Anticorruption@nrada.gov.ua (зразок).
 2. Телефоном (044) 234-97-18 (уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції – головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Національної ради).
 3. Адреса для листування: вул. Прорізна, буд. 2, м. Київ, 01601 (зразок заяви-повідомлення).

Також повідомити про корупційне правопорушення можливо на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції за посиланням.

 • Антикорупційна програма Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на 2018-2020 роки.
 • Антикорупційна програма Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на 2021-2023 роки.
 • Внесені зміни до Антикорупційної програми Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на 2021-2023 роки.
 • Внесені зміни  до Антикорупційної програми Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на 2021-2023 роки (наказ Національної ради від 27.07.2021 № 05/7)
 • Закон України “Про запобігання корупції”.
 • Положення щодо впровадження Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення механізмів заохочення та формування культури повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

  Повідомити про порушення Закону України "Про запобігання корупції" можуть як працівники Національної ради, так і треті особи. Повідомлення може бути подано із зазначенням або без зазначення авторства (анонімно).

  Для того, щоб повідомити про корупцію, Вам необхідно заповнити вказані нижче поля.

  *Поля, обов'язкові для заповнення