Реєстр суб’єктів у сфері медіа

Національна рада вела Державний реєстр суб’єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення відповідно до норм Закону України «Про телебачення і радіомовлення», що втратив чинність у зв’язку з ухваленням та набуттям чинності 31 березня 2023 року Закону України «Про медіа», який значно змінює вимоги до ведення Реєстру суб’єктів у сфері медіа та переліки відомостей про суб’єктів.

Існуюче програмне забезпечення, що використовувалося для ведення Державного реєстру суб’єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення, не відповідає вимогам чинного Закону до ведення Реєстру та до структури даних щодо суб’єктів у сфері медіа.

Наразі розробляється програмне забезпечення Державної автоматизованої інформаційно-комунікаційної системи «Реєстр суб’єктів у сфері медіа», яке передбачатиме механізми оприлюднення повних даних у відповідності до норм чинного Закону.

У повному обсязі інформація, яка передбачена ст. 68 Закону України «Про медіа», буде розміщена після розробки та впровадження відповідного програмного забезпечення.

Додаткову інформацію можна отримати через відділ ведення Реєстру суб’єктів у сфері медіа за телефоном (044) 279-54-27

Перелік суб’єктів у сфері медіа станом на 01.04.2024