РІШЕННЯ № 5 від 12.01.2021 “Делегування представників до громадської комісії з розгляду заяв на участь в конференції з обрання членів з питань проведення конференцій з обрання членів Наглядової ради акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»

14.01.2021

Громадська рада при Національній раді з питань телебачення та радіомовлення обговорила на засіданні в режимі онлайн.

1. Делегування представників до громадської комісії з розгляду заяв на участь в конференції з обрання членів з питань проведення конференцій з обрання членів Наглядової ради акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»

Слухали: С. Сьомкіна, який повідомив, що відповідно до звернення від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, необхідно делегувати трьох представників до громадської комісії з розгляду заяв на участь в конференції з обрання членів з питань проведення конференцій з обрання членів Наглядової ради акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

Сергій Сьомкін запропонував делегувати до складу громадської комісії таких членів Громадської ради: О. Андрієнко та С. Бойка.

О. Борисенко та О. Голубєва також запропонували свої кандидатури.

Проводилося рейтингове голосування.

Щодо О. Андрієнко

 Голосували:

«за» – 12

«проти» – 0

«утрималися» – 1

Щодо С. Бойка

Голосували:

«за» – 12

«проти» – 0

«утрималися» – 1

Щодо О. Борисенка

Голосували:

«за» – 12

«проти» – 0

«утрималися» – 1

Щодо О. Голубєвої

Голосували:

«за» – 10

«проти» – 0

«утрималися» – 3

Вирішили: Делегувати до громадської комісії з розгляду заяв на участь в конференції з обрання членів з питань проведення конференцій з обрання членів Наглядової ради акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» наступних членів Громадської ради:

  • Олену Андрієнко
  • Сергія Бойка
  • Олександра Борисенка

Голова Громадської ради                                                С.В. Сьомкін

Секретар Громадської ради                                            О.В. Андрієнко