Запрошуємо на круглий стіл «Рік імплементації Закону України «Про медіа»: здобутки та виклики»

08.04.2024

Шановні колеги, друзі, партнери!

Рік тому – а саме 31 березня, коли новий Закон «Про медіа» набув чинності, – в Україні стартувала велика медійна реформа.

Як за цей час змінилася галузь і з якими проблемами зіткнулися її представники, будемо обговорювати 10 квітня в Києві у форматі круглого столу на тему «Рік імплементації Закону України «Про медіа»: здобутки та виклики».

Час: з 11:00 до 14:00.

Місце: Укрінформ, вул. Б. Хмельницького 8/16.

Формат: гібридний.

Через обмежену кількість місць організатори не можуть забезпечити присутність усіх охочих офлайн, тому запрошуємо приєднатися до обговорення онлайн. Лінк на zoom ми надішлемо зареєстрованим учасникам напередодні події.

Зареєструватися

У програмі круглого столу – презентація аналітичного звіту, який підготували експерти «Платформи прав людини» на основі моніторингу імплементації ЗУ «Про медіа» та який містить:

  • аналіз нормативних актів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та інших державних органів, ухвалених відповідно до Закону України «Про медіа»;
  • визначення проблем, з якими зіткнулися державні органи, регулятор і медіа в процесі імплементації норм Закону України «Про медіа» та пропозиції щодо їх розв’язання.

До обговорення особливостей впровадження медіареформи запрошені народні депутати України, представники органів влади, суб’єктів у сфері медіа, національних і міжнародних організацій та інституцій, юристи та медіаексперти.

Організатори події: Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, громадська організація «Платформа прав людини».

Круглий стіл проходить у межах проєкту «Сприяння імплементації Закону України «Про медіа», що став можливим за підтримки Internews Network.