У Дніпрі відбувся семінар для медійників з кібербезпеки

08.05.2026

7 травня у Дніпрі в рамках співробітництва Національної ради та СБУ відбувся семінар для журналістів і редакторів медіа Дніпропетровщини з кібербезпеки.

У семінарі, в якому взяли участь майже три десятки представників усіх видів медіа регіону, обговорили практичні заходи захисту як особистих онлайн-ресурсів – сторінок у соцмережах, телефонів, так і захист своїх медіа від хакерських і фішингових атак, можливого блокування їхньої нормальної роботи, розповсюдження через них після зламу небезпечного та зловмисного контенту.

Представники регіонального центру забезпечення кібербезпеки УСБУ у Дніпропетровській області, які поділилися із медійниками дієвими способами безпечної роботи в онлайн-просторі, підкреслили, що кількість спроб атак українських ресурсів дедалі більшає, особливо у прифронтових регіонах. Тому знання і ретельне виконання загалом не складних правил є без перебільшення питанням безпеки не тільки самих медіа, але й жителів регіону загалом.


Перейти до вмісту