Три мовники і далі мовитимуть за отриманими тимчасовими дозволами

28.01.2021

На засіданні 28 січня Національна рада видала тимчасові дозволи на мовлення у Херсонській області двом програмам АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» – телеканалам «UА:ПЕРШИЙ» і «UА:ХЕРСОН», а також перевидала тимчасовий дозвіл на мовлення ТОВ «ТРК КЛАС» (позивні «Перець FM», «Стильное»), м. Київ, у зв’язку із завершенням терміну дії попереднього дозволу.

Наразі «UА:ПЕРШИЙ» здійснює тимчасове мовлення на 22 ТВК у смт Каланчаку, 27 ТВК у смт Лазурному і 10 ТВК у м. Скадовську Херсонської області, а «UA:ХЕРСОН» – на 30 ТВК у смт Новотроїцькому і 41 ТВК у смт Каланчаку Херсонської області. Термін дії цих тимчасових дозволів на мовлення завершується 14 лютого 2021 року.

Оскільки у заявних документах щодо продовження строку їх дії  АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» повідомило про необхідність внесення змін до умов дозволу в частині зміни «Програмної концепції мовлення згідно з ліцензією», регулятор вирішив наново видати ліцензіату зазначені дозволи задля дотримання всіх вимог нормативно правових актів і процедур.

Тому програми цих телеканалів, які ведуть аналогове телевізійне мовлення, і далі транслюватимуться у зазначених населених пунктах Херсонської області.

А передачі ТОВ «ТРК КЛАС» (позивні «Перець FM», «Стильное») відповідно до виданого дозволу на тимчасове мовлення далі транслюватимуться на частоті 96,4 МГц у смт Чаплинці Херсонської області.

Дозволи на тимчасове мовлення видано терміном на 1 рік.