Пам’ятаймо про жертви минулого та цінуймо тих, хто бореться сьогодні!

25.11.2023

Сьогодні Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Цього року День пам’яті жертв голодоморів припадає на 25 листопада. Це вже вдруге згадуємо жертв сталінського геноциду в умовах російської агресії. Ворог вкотре, не приховуючи своїх намірів, намагається знищити Україну та її ідентичність.

Через 90 років після Голодомору ми знову боремося за нашу свободу, право жити на своїй землі, шанувати свою історію, мову, культуру і своїх героїв. Кожного дня ворог намагається стерти з лиця землі українські міста і села, тисячі мирних жителів потерпають від обстрілів та бомбардувань, багато силоміць депортовано, безліч потрапило в полон, закатовано і вбито. Сьогодні наші воїни, докладаючи неймовірних зусиль, зупиняють російську навалу і звільняють від ворога українські міста й села. Вони захищають не тільки територіальну цілісність країни, а й нашу ідентичність.

Трагічні події говорять про те, що національна пам’ять дуже важлива. Ворог, який чинить злочини проти людства, має бути засуджений світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

Згадаймо сьогодні про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок голодоморів, запалімо свічку і долучімося до загальнонаціональної хвилини мовчання о 16.00.

Пам’ятаймо минуле! Підтримуймо тих, хто бореться за Україну сьогодні!