Рішеннями регулятора анульовані ліцензії семи ліцензіатів

23.12.2020

На звернення телерадіокомпаній і провайдера програмної послуги Національна рада на засіданні 23 грудня анулювала ліцензії семи ліцензіатів.

Через припинення мовлення в УКХ-діапазоні від своєї ліцензії відмовилося ТОВ «ТРК «Можливість» (позивні «радіо М»), м. Слов’янськ Донецької обл. Компанія працювала на частоті 68,36 МГц.

Одразу кілька компаній вирішили анулювати ліцензії у зв’язку з припиненням аналогового мовлення. Так, ДП «Телерадіокомпанія «НБМ-Запоріжжя» ПІІ у формі ТОВ «Телерадіокомпанія «НБМ» (логотип «НБМ-Запоріжжя») м. Запоріжжя, припиняє використовувати 64 ТВК у м. Запоріжжі, Запорізькому і Вільнянському районах області, ТОВ ТК «Автор ТВ» (логотип – «темно-синій овал, в середині цифра «41»), м. Кам’янське Дніпропетровської обл., – 41 ТВК у Дніпрі та прилеглих районах, а ТОВ «Телерадіокомпанія «Експрес-інформ» (логотип «5+»), м. Київ, припиняє загальнонаціональне мовлення.

Причиною анулювання ліцензії на  багатоканальне телевізійне мовлення у стандарті DVB-T2 ТОВ «Гравіс» (логотип «Уніан»), м. Київ, стала технічна неготовність мережі у смт Макарові, Макарівському районі, м. Переяславі і Переяслав-Хмельницькому районі.

У зв’язку із припиненням своєї діяльності про анулювання ліцензії до регулятора звернулося ПП «Закарпатський інформаційний центр» (кабельне мовлення, логотип «Uin»), м. Ужгород.

Провайдер програмної послуги ТОВ „Світ онлайн”, м. Бровари Київської обл., клопоче про анулювання ліцензії у зв’язку з нерентабельністю діяльності. Він розповсюджував у місті програми в аналоговому, цифровому та IPTV форматах.

Національна рада своїми рішеннями задовольнила прохання усіх компаній.