Регулятори України і Вірменії підписали Меморандум про співробітництво у сфері регулювання телерадіомовлення

14.09.2021

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення та Комісія з питань телебачення і радіо Республіки Вірменії 14 вересня підписали Меморандум про співробітництво у сфері регулювання телерадіомовлення. Від українського медіарегулятора документ підписав член Національної ради Максим Онопрієнко, від вірменської сторони ­- голова Комісії Тигран Хакобян.

Меморандум був підписаний у рамках візиту офіційної делегації України до Вірменії для участі у восьмому засіданні Спільної міжурядової українсько-вірменської комісії з питань економічного співробітництва, що триває в Єревані з 12 до 14 вересня.

У документі йдеться про розвиток співробітництва у сфері регулювання телерадіомовлення через підтримку і реалізацію спільних заходів, обмін інформацією і досвідом між національними регуляторними органами у сфері медіа України та Республіки Вірменії.

Документ визначає такі можливі напрями співпраці:

  • сприяння обміну аудіовізуальними послугами і створенню спільного аудіовізуального продукту;
  • проведення взаємних консультацій та обмін інформацією щодо специфічних секторальних питань;
  • обмін спеціалістами й експертами, а також організація візитів і зустрічей;
  • організація та участь у спільних семінарах, симпозіумах, конференціях, круглих столах у сфері регулювання телерадіомовлення тощо.

Меморандум укладено терміном на п’ять років із можливістю автоматичної пролонгації його дії на наступний період.

Крім того, у рамках заходів, підготовлених до восьмого засідання Спільної міжурядової українсько-вірменської комісії з питань економічного співробітництва, за участі представників обох сторін на будівлі Єреванської школи  № 42 імені Тараса Шевченка було урочисто відкрито меморіальну дошку Кобзареві.