Патріотичне виховання через літературу і мистецтво – підсумки Премії імені Богдана Хмельницького

06.12.2023

Краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва – нещодавно підбили підсумки щорічного мистецького конкурсу з присудження Премії імені Богдана Хмельницького, яка була заснована Міністерством оборони України. Заохочуємо медіа знайомити своїх глядачів, слухачів і читачів із цими творами і їх авторами.

За результатами засідання Комітету з присудження премії, до складу якого увійшли представники національних творчих спілок України, – лауреатами 2023 року стали:

Письменниця Олена Мокренчук — за оповідання «Аліска, фронтова лисичка», номінація «Літературні твори військової тематики»:

Композиторка Анастасія Комлікова — за симфонічну поему «AVE VITA», номінація «Музичні твори військової тематики»:

Авторка проєкту журналістики Маріамна Маркевич та оператор Іван Бондаренко — за документальний фільм «Олексій Чубашев. Історія головного Рекрута країни. In memoriam» із cepiï «Нескорені», номінація «Твори кіномистецтва військової тематики»:

Художник Андрій Холоменюк — за серію художніх полотен на тему подій, пов’язаних із військовою агресією pociï проти України, номінація «Твори образотворчого мистецтва військової тематики»:

Національна рада вітає переможців конкурсу і бажає лауреатам нових творчих здобутків.

Медіарегулятор закликає медіа долучитися до популяризації творів військової тематики. Широке інформування про лауреатів Премії і знайомство українців із цими мистецькими творами сприятиме військово-патріотичному вихованню громадян України та підніматиме престиж українського воїнства.

Фото: АРМІЯ INFORM