Оголошено два конкурси на мовлення

29.12.2023

Медіарегулятор оголосив два нові конкурси – на мовлення в ефірній багатоканальній електронній комунікаційній мережі стандарту TDAB та для розвитку місцевих і регіональних радіомереж.

Конкурс на мовлення в ефірній багатоканальній електронній комунікаційній мережі стандарту T-DAB у м. Києві.

Ідеться про 4-ту і 5-ту програми у частотному блоці 11D. Місцева територіальна категорія мовлення. Загальний обсяг мовлення – 24 години на добу.

Програмна концепція мовлення:

  • рекомендовано розміщення соціально важливих програм;
  • обсяг ведення програм українською мовою: відповідно до чинного законодавства;
  • частка пісень державною мовою: відповідно до чинного законодавства;
  • здійснювати мовлення без ретрансляції програм інших мовників.

Конкурс на мовлення з використанням радіочастотного спектра на вільних радіоканалах (для розвитку місцевих та регіональних мереж).

На цей конкурс виставлено 3 FM-частоти у трьох областях нашої країни – Житомирській, Івано-Франківській та Рівненській. Загальний обсяг мовлення згідно з умовами ліцензії має становити 24 години на добу.

У вимогах до програмної концепції зазначається, зокрема:

  • забезпечувати не менше ніж 100 відсотків тижневого обсягу ведення програм, у тому числі новинно-аналітичних блоків, розважальних програм (ведучими, дикторами радіопрограм) державною мовою;
  • рекомендовано розміщення інформаційних програм з місцевою тематикою.

Заяви на участь у цих конкурсах можна подавати до 29 лютого 2024 (до 18:00). Підбиття підсумків конкурсів має відбутися до 29 травня 2024 року.

Охочі взяти участь у конкурсах можуть подавати заяви і документи до них у паперовій формі – на юридичну адресу Національної ради: вул. Прорізна, буд. 2, м. Київ, 01601 або в електронній формі на електронну пошту Національної ради: nrada@nrada.gov.ua.

У разі подання заяви в електронній формі на заяву та всі документи до неї потрібно накладати кваліфікований електронний підпис чи печатку з урахуванням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг», «Про електронні довірчі послуги».

Під час заповнення заяв і документів до них потрібно використовувати гарнітуру Times New Roman і шрифт розміром 12–14 друкарських пунктів.

Докладніше ознайомитися з інформацією щодо конкурсів і переліком необхідних документів можна за посиланням.