Одна програма цифрового радіо в Києві знову виставлена на конкурс

17.05.2018

17 травня Національна рада скасувала рішення про надання ліцензії на мовлення переможцю конкурсу радіостанції «Перше цифрове» та відповідно вирішила оголосити повторний конкурс на виграну ним цифрову радіочастоту в Києві.

За результатами конкурсу від 29.03.2018  було визначено, що ТОВ «Київське цифрове радіо» («Перше цифрове») виграло ліцензію на радіомовлення в ефірній цифровій багатоканальній телемережі з використанням радіочастотного ресурсу — 6 програма. Відповідно до закону для одержання ліцензії компанія-переможець зобов’язана сплатити повну суму ліцензійного збору не пізніше місяця з дня ухвалення Національною радою рішення про видачу ліцензії. Однак компанія «Київське цифрове радіо» у встановлений термін сплатила тільки частину ліцензійного збору.

За невиконання цієї норми закону Національна рада змушена була скасувати попереднє рішення про визначення компанії «Київське цифрове радіо» переможцем конкурсу, а також повідомила, що на одну програму частотного блоку 7D (194.064) у м. Києві буде знову оголошено конкурс.

Стандарт мовлення конкурсної частоти – T-DAB, оператор багатоканальної мережі — Концерн РРТ. Передавачі встановлені на вулицях – Саперно-Слобідська та Дорогожицька. Однією з головних конкурсних вимог до програмної концепції компаній встановлено, що мовлення має здійснюватися без ретрансляції програм інших мовників.

Згодом повідомлення про оголошення конкурсу буде надруковано в «Голосі України».