Координатор проектів ОБСЄ в Україні Мадіна Джарбусинова разом з менеджером проектів (Державне та належне урядування) Тіграном Карапетяном і співробітником із медіапроектів Андрієм Дзюбенком зустрілися з керівництвом регуляторного органу у сфері телерадіомовлення.
Під час зустрічі наголошувалося, що співпраця між цими організаціями триває давно і має приклади спільних успішних заходів. Зокрема, до таких можна зарахувати проведену 2011 року міжнародну конференцію під назвою «Співрегулювання у сфері аудіовізуальних ЗМІ в умовах переходу на цифрове мовлення».
Як зазначив голова Національної ради Володимир Манжосов, після конференції за сприяння ОБСЄ відбулася серія круглих столів у Києві, Сумах, Одесі, Донецьку, Тернополі, що значно вплинуло на загальне розуміння представниками медіаіндустрії необхідності формування більш відповідального підходу до дитячого телевізійного контенту, а також створення національної системи захисту дітей від потенційно шкідливої інформації.
Як відомо, Національна рада нині активно працює над цими програмами.
Своєю чергою, Координатор проектів ОБСЄ Мадіна Джарбусинова наголосила, що завдання, яке нині ставить перед собою Координатор проектів ОБСЄ в Україні, – зробити співпрацю з українськими державними і недержавним структурами конструктивною і перспективною. Це необхідно ще й з огляду на те, що наступного року Україна буде головувати в цій міжнародній організації, що накладає велику відповідальність, як на всю державу, так і на окремі структури, які співпрацюють із ОБСЄ.
Заступник голови Національної ради Лариса Мудрак під час зустрічі докладніше зупинилася на нинішньому спільному проекті Національної ради і ОБСЄ щодо вивчення нових медіа та висловила переконання, що він також буде успішним і ефективним, оскільки розробка регуляторних підходів до нових видів медіа, які стрімко розвиваються, є на сьогодні одним з найактуальніших питань медіасфери Європи, а в Україні воно потребує ґрунтовного вивчення.
Сторони обговорили майбутні напрями співпраці та взаємно висловили сподівання, що попереднє планування є запорукою успіху будь-яких проектів, особливо, коли ці проекти є необхідними для демократичного розвитку українських ЗМІ і цікавими для інших європейських країн.