Захист інформаційного простору Криму, безпека українських журналістів на окупованому півострові, притягнення до відповідальності осіб, які становлять загрозу національній безпеці України. Ці та інші питання обговорили під час зустрічі 6 грудня представник Національної ради в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь Володимир Ляшенко і заступник керівника Прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Віталій Секретар. До обговорення долучився і начальник управління прокуратури автономії Євген Сас.
Сторони обмінялися думками щодо ситуації із захопленням кримського інформаційного простору російськими пропагандистськими «медіа». Акцентували увагу на безпеці журналістів, зокрема обговорили становище українських медійників, ув’язнених на території півострова після його окупації.
Задля притягнення до відповідальності осіб, що на території тимчасово окупованого півострова здійснювали інформаційну діяльність у колаборації з державою-агресором або його окупаційною адміністрацією, учасники зустрічі обговорили можливі напрями співпраці медіарегулятора та прокуратури. Вчиняючи злочини проти миру, безпеки людства і міжнародного правопорядку, такі особи становлять загрозу національній безпеці України.
«Крим – це визнана світовою спільнотою територія України! Ми віримо в Збройні сили України і не маємо сумнівів, що український прапор знову замайорить від мису Кара-Мрун на Тарханкутському півострові – до острова Тузла і мису Фонар на березі Керченської протоки», – резюмував Володимир Ляшенко на завершення зустрічі.
У підсумку сторони погодили напрями подальшої співпраці, яка буде тривати до повної деокупації Криму від російських загарбників і притягнення до відповідальності всіх осіб, що співпрацювали з окупантами.