Керівництво Національної ради зустрілося із Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні Фань Сяньжуном

13.07.2021

Сьогодні, 13 липня, на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла КНР в Україні пана Фань Сяньжуна відбулася його дружня зустріч із головою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольгою Герасим’юк. Сторони пригадали досвід співробітництва у медійній сфері між Китаєм та Україною.

Під час зустрічі було зазначено, що контакти на рівні медійників слугують зміцненню обізнаності громадян у звершеннях, які стаються у житті країн. Також розмова йшла про розширення контактів і можливість подальшого розвитку співробітництва як між державними органами, так і на рівні державних і приватних медійних компаній.

Сторони обговорили можливі наступні кроки, серед яких знайомство китайських колег з інформаційними агентствами України, залучення до співробітництва регіональних і місцевих мовників, зокрема через платформу Media Change Ukraine.

Зустріч була ініційована Посольством Китайської Народної Республіки в Україні. У ній також взяли участь Радник посольства КНР в Україні пан Цзянвей Дін, Перший секретар посольства посольства Сюєін Чжао, аташе посольства Цзяхуей  Чень та перший заступник голови Національної ради Валентин Коваль.