Інформація про перелік заяв, які подані претендентами на три конкурси на вільних радіо- та телеканалах

01.12.2023

30.11.2023 завершилася подача заяв на три конкурси на отримання ліцензії на мовлення з використанням радіочастотного спектра на вільних радіоканалах – для розвитку загальнонаціональних та регіональних мереж; для розвитку місцевих та регіональних мереж; в ефірних багатоканальних електронних комунікаційних мережах стандарту DVB-T2 місцевої категорії мовлення. Конкурси було оголошено відповідно до рішень Національної ради №№940, 941, 942 від 28.09.2023.

Компанії, які подали заяви на конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням радіочастотного спектра на вільних радіоканалах (для розвитку загальнонаціональних та регіональних мереж):

1Товариство з обмеженою відповідальністю «Море.фм»м. Житомир, частота 107,3 МГц, позивні: «Авто радіо»
2Товариство з обмеженою відповідальністю «Море.фм»м. Суми, частота 88,6 МГц, позивні: «Авто радіо»
3Товариство з обмеженою відповідальністю «Море.фм»м. Чернігів, частота 105,9 МГц, позивні: «Авто радіо»
4Товариство з обмеженою відповідальністю «Радіокомпанія «Клас»м. Фастів, частота 99,6 МГц, позивні: «Перець FM», «Стильное»
5Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Львівська хвиля»м. Мукачево, частота 99,9 МГц, позивні: «Львівська хвиля радіо нашого міста»
6Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Львівська хвиля»м. Житомир, частота 107,3 МГц, позивні: «Львівська хвиля радіо нашого міста»
7Товариство з обмеженою відповідальністю «Наше радіо»м. Кременчук, частота 105,4 МГц, позивні: «Наше Радіо»
8Товариство з обмеженою відповідальністю «Наше радіо»м. Мукачево, частота 99,9 МГц, позивні: «Наше Радіо»
9Підприємство громадської організації «Громадське радіо» «Телерадіокомпанія «Громадське радіо»м. Чернігів, частота 105,9 МГц, позивні: «Громадське радіо»
10Підприємство громадської організації «Громадське радіо» «Телерадіокомпанія «Громадське радіо»м. Суми, частота 88,6 МГц, позивні: «Громадське радіо»
11Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Праймедіа»м. Житомир, частота 107,3 МГц, позивний: «Максимум»
12Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Праймедіа»м. Чернігів, частота 105,9 МГц, позивні: «Максимум»
13Приватне акціонерне товариство «Телерадіокомпанія Люкс»м. Суми, частота 88,6 МГц, позивні: «Люкс фм»
14Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Шансон»м. Лубни, частота 104,0 МГц, позивні: «Радіо Шансон»
15Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Шансон»с. Петровірівка Одеської обл., частота 98,6 МГц, позивні: «Радіо Шансон»

Компанії, які подали заяви на конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням радіочастотного спектра на вільних радіоканалах (для розвитку місцевих та регіональних мереж):

1Товариство з обмеженою відповідальністю «Комерційна радіостудія «Самара»м. Кам’янське Дніпропетровської обл., частота 97,7 МГц, позивні: «радіо»Самара»
2Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіовидавнича компанія «Комра»м. Київ, частота 95,6 МГц, позивні: «Best FM»
3Товариство з обмеженою відповідальністю «Контент менеджмент груп»м. Київ, частота 95,6 МГц, позивні: Радіо «Конкурент»
4Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіомовна компанія «Радіо хвиля»м. Коростишів Житомирської обл., частота 99,2 МГц, позивні: «Радіо Шансон»
5Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіомовна компанія «Радіо хвиля»смт Пулини Житомирської обл., частота 88,4 МГц, позивні: «Радіо Шансон»
6Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіомовна компанія «Радіо хвиля»смт Згурівка Київської обл., частота 94,7 МГц, позивні: «Радіо Шансон»

Компанії, які подали заяви на конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням радіочастотного спектра на вільних каналах (програмах) мовлення у ефірних багатоканальних електронних комунікаційних мережах стандарту DVB-T2 місцевої категорії мовлення:

1Товариство з обмеженою відповідальністю «Івано-Франківська телерадіокомпанія «Канал-402»м. Івано-Франківськ, 30 ТВК, логотип: «Канал-402»
2Товариство з обмеженою відповідальністю «А Бізнес»м. Дніпро, 42 ТВК, логотип: «Відкритий»
3Івано-Франківське міське комунальне підприємство «Телерадіокомпанія «Вежа»м. Івано-Франківськ, 30 ТВК, логотип: «Вежа»