Білі плями на цифровій карті Київщини усунуть додаткові передавачі

06.09.2018

За час 3-годинного спілкування з жителями Київщини на гарячій телефонній лінії, організованій облдержадміністрацією, до представника Національної ради в Київської області Михайла Ревенка надійшло 29 звернень. Дві третини з них – із Тетіївського району.

Сьогодні цифровим сигналом територію району охоплено не більше як на 10 відсотків. Після вимкнення аналогу для мешканців Тетіївщини залишилися доступними лише суспільний «UA:ПЕРШИЙ» і місцевий «Грант», який веде мовлення із сусіднього райцентру Ставище. Стосовно ситуації, що склалася, на гарячу лінію звернулися і перший заступник голови райдержадміністрації та секретар міськради.

Михайло Ревенко пояснив, що перспективи зникнення цієї білої плями на цифровій карті Київської області пов’язані з планами провайдера цифрового телебачення ТОВ «Зеонбуд» добудувати мережу першого мультиплексу МХ-1. Адже в переліку населених пунктів, де компанія передбачає встановити 47 додаткових передавачів, є й два міста Київщини – Тетіїв і Сквира. Однак поки неможливо назвати точну дату, коли цей проект буде реалізовано, бо терміни його виконання залежать від узгодженості та взаємодії між різними організаціями, зокрема «Зеонбудом», Концерном РРТ та Українським державним центром радіочастот.

Ілюстрація із сайту ukr.segodnya.ua