8 липня з 11:00 до 13:00 відбудеться онлайн-дискусія щодо частини нового закону про медіа регулювання онлайн-медіа та платформ спільного доступу до інформації та відео

08.07.2020

8 липня з 11:00 до 13:00 відбудеться відкрита дискусія у онлайн-форматі: «Проєкт закону «Про медіа» 2693-д: обговорення регулювання онлайн-медіа та платформ спільного доступу до інформації та відео».

У заході візьмуть участь автори законопроєкту –  Микита Потураєв, Голова Комітету гуманітарної та інформаційної політики, члени Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, члени робочої групи, які працювали над текстом, міжнародний експерт Ради Європи, представники громадянського суспільства, медіаюристи тощо. Зокрема, міжнародний експерт Ради Європи Жан-Франсуа Фурнемон (Бельгія) та медіаюристка ГО «Платформа прав людини» Людмила Опришко представлять незалежний аналіз оновленого законопроєкту, а юристи зі складу робочої групи Олександр Бурмагін, Віта Володовська і Максим Дворовий зроблять презентацію оновленої редакції проєкту в частині онлайн-медіа та платформ спільного доступу.

На заході буде забезпечено синхронний переклад з/на англійську/українську мови.

Стежити за онлайн-дискусією можна за посиланням.

Наприкінці грудня 2019 року в Парламенті зареєстрували проєкт Закону «Про медіа», який викликав неабиякий суспільний резонанс. Було проведено низку дискусій, під час яких експерти, в тому числі міжнародні експерти Ради Європи, висловлювали свої «за» і «проти» тих чи інших норм. Нещодавно було зареєстровано оновлений текст проєкту Закону, який, крім іншого, вперше регулює і відносини в онлайні.

Захід організовано Комітетом ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики у співпраці з Проєктом «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні» та ГО «Платформа прав людини» за фінансової підтримки Counterpart Int.