25 січня відбудеться конференція з обрання члена Наглядової ради НСТУ у правозахисній сфері

18.01.2022

25 січня об 11:00 у приміщенні Українського радіо, що на  Хрещатику, 26, 3 поверх (центральний вхід), відбудеться конференція громадських об’єднань та асоціацій, що діють у сфері правозахисту. На ній буде обрано ще одного члена Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України, і, таким чином, оновлення  складу наглядового органу повністю закінчиться.

У конференції мають право брати участь керівник громадського об’єднання чи асоціації або інша уповноважена керівником особа. У разі делегування іншої, аніж керівник об’єднання особи, її повноваження мають бути підтвердженими листом за підписом керівника об’єднання.

Під час реєстрації на конференції необхідно також подати документ, що посвідчує особу представника об’єднання.

Просимо усіх учасників конференцій дотримуватися санітарних норм безпеки і бути в масці. З нашого боку буде дотримано урядових вимог для проведення цих заходів.

Рекомендуємо учасникам конференцій ще раз докладно ознайомитися із Законом України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» і з Порядком проведення конференцій громадських об’єднань та асоціацій, обрання членів Наглядової ради публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» та припинення їхніх повноважень.​

Нагадаємо, до участі в конференції було допущено 32 громадські об’єднання.