21 листопада – День Гідності та Свободи

21.11.2023

Десять років тому українці вийшли на вулиці, щоб вкотре продемонструвати готовність боротися за свій європейський вибір, за своє право доєднатися до народів Європейського Союзу.

Десять років тому українці остаточно сформулювали нашу національну ідею. Свобода. Воля. Гідність. Саме гідність стала ознакою, якою ми назвали цю, хотілося б, останню революцію, що почалась 10 років тому і яка продовжується всі останні 10 років.

Десять років тому нам здавалося, що самопожертва Небесної Сотні буде останньою пожертвою на шляху України до майбутнього, яке виглядало близьким і осяжним.

Ті дев’яносто чотири дні боротьби здавалися нам останніми, і надалі саме наша гідність буде запорукою шляху до мрії.

Але і по сьогодні Небесна когорта збільшується, гідність не стає легендою, бо найкращі сини і доньки України щодня віддають життя за Свободу…

Революція Гідності – єдність і масовість громадянського спротиву, свідчення для всього демократичного світу, що ми – в європейській родині і щодня захищаємо Європу від рашизму. Сьогодні ніхто не може заперечити, що українці гідні статусу повноправного члена Європейського Союзу.

Національна рада висловлює вічну шану кожному і кожній, хто віддав за Україну найцінніше – своє життя. Пам’ятаймо про подвиг Героїв Небесної Сотні та Героїв, які віддали своє життя під час російсько-української війни.

Ми заряджені гідністю та жагою свободи!

Слава Україні!

Героям Слава!