15 травня у Києві оголошено день жалоби

14.05.2026

15 травня у Києві оголошено днем жалоби за загиблими внаслідок масованої атаки ворога на столицю. Про це повідомив Київський міський голова Віталій Кличко.

У ніч із 13 на 14 травня росія завдала по Києву масованого комбінованого удару із застосуванням ракет і безпілотників. Найбільших руйнувань зазнав Дарницький район, де було пошкоджено житловий будинок і триває розбір завалів.

За офіційною інформацію ДСНС України наразі підтверджена загибель 24 людей, з яких 3 – діти. Кількість постраждалих у столиці зросла до 48 людей, з них дві дітини.

У день жалоби на всіх комунальних будівлях міста будуть приспущені прапори. Також рекомендовано приспустити державні прапори на будівлях державної та приватної форм власності. У столиці заборонені розважальні заходи.

Національна рада висловлює співчуття рідним і близьким загиблих і бажає швидкого одужання усім пораненим.

Регулятор рекомендує телеканалам і радіостанціям у день жалоби переглянути свої сітки мовлення і внести до них відповідні зміни, прибравши з ефіру розважальні програми.


Перейти до вмісту