Звинувачення Національної ради щодо відключення парламентського каналу «Рада» є безпідставними

19.12.2012

ПАРЛАМЕНТСЬКИЙ ТЕЛЕКАНАЛ «РАДА» НЕ ЗНИКАВ З СОЦІАЛЬНОГО ПАКЕТУ ПРОВАЙДЕРА «ВОЛІ-КАБЕЛЬ» У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ. ПРО ЦЕ ПОВІДОМИВ ГОЛОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ ВОЛОДИМИР МАНЖОСОВ НА БРИФІНГУ, ЩО ВІДБУВСЯ 19 ГРУДНЯ ПО ЗАВЕРШЕННІ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ.

Парламентський телеканал «Рада» не зникав з соціального пакету провайдера «Волі-кабель» у Дніпропетровську. Про це повідомив голова Національної ради Володимир Манжосов на брифінгу, що відбувся 19 грудня по завершенні чергового засідання.

«Усі присутні добре знають ситуацію, яку озвучив вчора народний депутат Микола Томенко про те, що канал «Рада» був відсутній у кабельній мережі «Волі-кабель» у місті Дніпропетровську. Ніякого відключення каналу «Рада» не відбулося», – наголосив голова регуляторного органу. За поясненнями представника зазначеного провайдера на засіданні Національної ради, компанія проводила зміну конвертації каналів у зв’язку з включенням повної версії універсальної програмної послуги. Канал «Рада» з одного каналу конвертації було переміщено на декілька позицій нижче.

Голова Національної ради поінформував про стан ретрансляції телеканалу «Рада» провайдерами програмної послуги усіх регіонів України станом на сьогодні. Відповідно до цієї інформації, наданої представниками регуляторного органу в областях, ретрансляцію телеканалу «Рада» здійснюють усі провайдери, за винятком компаній, які не ведуть діяльність. «Я думаю, тут все зрозуміло», – підсумував Володимир Манжосов.

Заступник голови Національної ради Лариса Мудрак наголосила, що «вчорашня ситуація не те, що не відповідає дійсності, і взагалі потребувала би спростування з боку тих заявників, які її робили. Ми спеціально учора провели моніторинг усіх ситуацій. Там, де канал «Рада» був у кабельних мережах, там він і залишається».