Звільнено представників Національної ради у Дніпропетровській області та місті Києві

17.09.2020

Регуляторний орган на засіданні 17 вересня ухвалив рішення про звільнення представників Національної ради у Дніпропетровській області та місті Києві.

Олену Демченко, представника Національної ради у Дніпропетровській області, буде звільнено з посади 5 жовтня відповідно до частини 1 статті 85 Закону України «Про державну службу» у зв’язку із досягненням нею граничного терміну перебування на державній службі.

Також  члени Національної ради проголосували за звільнення з посади представника Національної ради у м. Києві Анастасії Скрипченко. Підставою для цього рішення стала її заява про звільнення з посади за угодою сторін відповідно до частини 2 статті 86 Закону України «Про державну службу».

Призначення на ці посади відбуватиметься відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 290 «Деякі питання призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

 Довідково: згідно зі статтею 11 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» представник  Національної  ради  призначається  на  посаду регулятором на конкурсній основі строком  на  чотири  роки.