Зміни до Інструкції про порядок здійснення моніторингу телерадіопрограм і проведення перевірок будуть подані на державну реєстрацію

10.06.2021

Члени Національної ради за результатами громадського обговорення та відповідно до статей 7, 70, 71, 73, 74 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», статей 11, 13, 17, частини другої статті 24 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» затвердили зміни до Інструкції про порядок здійснення моніторингу телерадіопрограм, проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення. Таке рішення було ухвалено під час засідання 10 червня.

Зміни до цього регуляторного акта внесені з урахуванням пропозицій та зауважень, наданих Національній раді під час винесення проєкту змін до Інструкції на громадське обговорення.

Затверджений регулятором документ буде передано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

Рішення Національної ради про затвердження Інструкції набере чинності й буде оприлюднене на сайті регуляторного органу після державної реєстрації та офіційного опублікування в «Офіційному віснику України».