Змінено умови участі та терміни прийому робіт для участі у Фестивалі «Кришталеві джерела»

19.09.2011

18 квітня 2011 року в Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення відбулася третя організаційна нарада співзасновників Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела».

Учасники наради обговорили низку питань, зокрема, до співзасновників Фестивалю було долучено Громадську організацію «Фонд аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела», затверджено проект спільного наказу співзасновників Фестивалю, обговорено та затверджено План роботи та розподіл обов’язків між співзасновниками, було також обрано Оргкомітет Фестивалю. Як повідомлялося, 26 березня 2011 року головою Оргкомітету було обрано члена Національної ради Оксану Єлманову. Тоді ж було обрано співголів дирекції фестивалю, з організаційних питань директором обрано Олену Ракіну, начальника управління координації представників та секретаріатів представників Національної ради, з творчих питань – Олену Зеленську, відповідального секретаря Асоціації діячів кіноосвіти і медіапедагогіки, керівника дитячо-молодіжної студії «Юнь». Заступником директора з оргпитань було обрано Іллю Фоменка, голову правління Асоціації діячів кіноосвіти і медіапедагогіки України.

Члени Оргкомітету проголосували за подовження терміну прийому робіт для конкурсантів до 15 червня ц.р. та внесли зміни до умов участі у конкурсах «Кришталевих джерел».

Окрім подовження терміну подачі робіт, в умовах участі скасовано положення про платну основу для учасників та наголошено, що творчі роботи необхідно надсилати на адресу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення: вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, відділ зв’язків зі ЗМІ та громадськістю.

До 15 червня 2011 року конкурсні роботи можна також передати представникам Національної ради в Автономній Республіці Крим, областях України, містах Києві та Севастополі.

Оргкомітет Фестивалю також звертає увагу потенційних учасників Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела», що офіційна інформація про перебіг усіх подій фестивалю буде надходити тільки з цієї адреси та електронної пошти відділу зв’язків зі ЗМІ та громадськістю Національної ради: pressa@nrada.gov.ua.

Довідково: Відповідно до п. 3.1. Положення про Фестиваль до участі у ньому запрошуються дитячі, молодіжні кіно-, теле-, радіо-, фото-, медіагуртки та студії при освітніх закладах і професійних кіно-, телекомпаніях або студіях-виробниках, учні, студенти, фотомитці, професійні творчі об’єднання для дітей та молоді.