Завершився прийом заяв від ГО у сфері забезпечення прав національних менших для участі в повторній конференції з обрання Наглядової ради суспільного мовника

10.11.2015

9 ЛИСТОПАДА ЗАВЕРШЕНО ПРИЙОМ ЗАЯВ ВІД ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ ТА АСОЦІАЦІЙ, ЩО ДІЮТЬ У СФЕРІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИХ І БАЖАЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПОВТОРНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ З ОБРАННЯ ЧЛЕНА НАГЛЯДОВОЇ РАДИ НАЦІОНАЛЬНОЇ СУСПІЛЬНОЇ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЇ УКРАЇНИ.

9 листопада завершено прийом заяв від громадських об’єднань та асоціацій, що діють у сфері забезпечення прав національних менших і бажають взяти участь у повторній конференції з обрання члена Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України.


Заяви можна було подавати із 26 жовтня. За цей час до Національної ради надійшли заяви від 53 громадських організацій, що представляють інтереси національних меншин. Подані ними документи далі оцінюватиме Громадська комісія у складі представників громадських рад різних міністерств та органів влади. За результатами роботи комісії з урахуванням її висновків Національна рада ухвалюватиме рішення про допуск чи недопуск громадських об’єднань до участі в конференції.

Відповідно до затвердженого Національною радою Календарного плану підготовки та проведення Конференції громадських об’єднань та асоціацій у сфері захисту прав національних меншин із 30 листопада по 4 грудня організації, які відповідають вимогам закону про суспільне мовлення і пройшли попередній відбір, висуватимуть своїх кандидатів у члени Наглядової ради НСТУ. Подані заяви та інші документи Національна рада розглядатиме до 9 грудня.


Сама конференція, як заплановано, має відбутися 15 грудня.