Затверджено зміни до додатка 4 до форми ліцензії на мовлення

06.10.2016

Після завершення громадського обговорення регуляторний орган на засіданні 5 жовтня затвердив зміни до додатка 4 до форми ліцензії на мовлення, ухвалені на виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо частки музичних творів державною мовою у програмах телерадіоорганізацій».

Прикінцевими положеннями цього законодавчого акта Національну раду зобов’язано внести зміни до бланку ліцензій телерадіоорганізацій.

Запропоновані нововведення передбачають можливість для радіостанцій вказувати відсоток пісень, що звучать  в ефірі українською мовою.

Зміни до додатка 4 до форми ліцензії на мовлення передані на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

Нагадаємо, Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо частки музичних творів державною мовою у програмах телерадіоорганізацій» передбачає, що у часових проміжках із 07:00 до 14:00 і з 15:00 до 22:00 квота пісень українською мовою в ефірі радіостанцій має становити 35%. Вона впроваджується упродовж трьох років – перший рік після набуття чинності законом цей показник становитиме 25%, другий рік – 30%, третій рік – 35%. Закон набуває чинності через чотири місяці з дати його опублікування – в листопаді цього року.