Затверджено склад робочої групи щодо удосконалення Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті

09.01.2020

Національна рада на засіданні 9 січня створила робочу групу для удосконалення Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті, затверджених рішенням Національної ради від 23 липня 2015 № 1146 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 11 серпня 2015 року за № 967/27412.

Як зазначалося під час розгляду цього питання, попередня редакція Правил була створена з ініціативи індустрії, нині ж, беручи до уваги звернення  ТОВ «Дитяче телебачення України» і ТОВ «Музичний телеканал РУ М’юзік», регулятор іде на зустріч телерадіокомпаніям, щоби врахувати в цьому документі деякі нюанси, пов’язані з особливостями так званого нішевого мовлення.

До склад робочої групи входять усі члени Національної ради за згодою, керівник апарату Сергій Кучерук, керівники структурних підрозділів регуляторного органу. Очолюватиме роботу групи заступник голови Національної ради Уляна Фещук.

За словами Уляни Фещук, до робочої групи будуть запрошуватися представники медіаіндустрії, а зміни в основному стосуватимуться радіомовлення й нішевих каналів.