Затверджено склад приймальної комісії щодо розроблення висновків для користування радіочастотним ресурсом

07.05.2020

Національна рада затвердила склад Приймальної комісії, яка буде  приймати результати виконання робіт (послуг) із розроблення висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення. Відповідне рішення було ухвалене під час засідання регулятора 7 травня.

 Згідно з вимогами чинного законодавства у лютому 2020 року між Національною радою та УДЦР було підписано Договір про закупівлю робіт (послуг) із розроблення висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення за державні кошти. Умовами цього документа передбачено порядок контролю, приймання та використання результатів робіт, які оцінює і приймає Приймальна комісія.

У зв’язку зі змінами керівництва регуляторного органу виникла потреба перезатвердити склад Приймальної комісії. Як і раніше, її очолює заступник голови Національної ради Олег Черниш.

Довідково. Одним із основних завдань Національної ради в сфері радіочастотного забезпечення є замовлення розроблення висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення, яке здійснює ДП «Український державний центр радіочастот».