Затверджено положення про нагороди Національної ради

15.02.2012

На засіданні 15 лютого Національна рада затвердила положення про нагороди регулятора: Почесну грамоту та Почесну відзнаку «За розбудову телерадіоінформаційного простору України». Рішення про затвердження невдовзі будуть оприлюднені на веб-сайті Національної ради та подані на реєстрацію до Міністерства юстиції України.

Почесна грамота Національної ради є формою заохочення працівників Національної ради, телерадіоорганізацій та громадян України за заслуги у розбудові телерадіоінформаційного простору держави, за значні трудові досягнення у сфері телебачення і радіомовлення.

Почесна відзнака Національної ради є нагородою за особливі заслуги у сприянні становленню правової держави, здійсненню заходів щодо забезпечення свободи слова, розвиткові демократії та за значний особистий внесок у сфері телебачення i радіомовлення.

Рішення про нагородження приймає Національна рада на своєму засіданні. Вручення нагород провадиться головою Національної ради або за його дорученням членами Національної ради в урочистій обстановці, приуроченій до загальнодержавних, галузевих, професійних свят, ювілейних дат працівників, підприємств, установ, організацій тощо.