Затверджено План діяльності з підготовки регуляторних актів Національної ради на 2013 рік

05.12.2012

Національна рада на засіданні 5 грудня ц.р. затвердила План діяльності з підготовки регуляторних актів Національної ради на 2013 рік.

Зокрема, Планом передбачено підготовку таких регуляторних актів:
– Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги;
– Положення про офіційний моніторинг телерадіопрограм;
– Порядок взаємодії Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та Державного підприємства “Український державний центр радіочастот” стосовно замовлення (підготовки) висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення;
– Положення про регулювання дитячого мовлення в Україні;
– Внесення змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору.


Під час обговорення цього рішення заступник голови Національної ради Лариса Мудрак, зокрема, наголосила на необхідності ухвалення Положення про регулювання дитячого мовлення: «Національна рада вже майже третій рік поспіль планомірно, системно, з тижня в тиждень бореться за відновлення дитячого мовлення в ефірі телерадіоорганізацій. Ми це робимо, маємо непогані результати. І я вважаю, що пункт про затвердження Положення про регулювання дитячого мовлення потрібно залишити. Ми його переносимо з цього року. Оскільки в цьому році не вийшло його ухвалити з багатьох причин. Громадське обговорення тривало за другим колом більше трьох місяців, і ми не маємо тих результатів, з якими можемо працювати далі. Але, очевидно, треба буде працювати наполегливіше».