Затверджено новий склад Громадської ради при Національній раді

06.12.2018

6 грудня під час засідання Національна рада розглянула кандидатури до входження до складу Громадської ради та шляхом рейтингового голосування обрала серед них 15 нових членів. Всього до регулятора надійшло 35 заяв претендентів. Громадська рада обирається на 2 роки.

У зв’язку з тим, що 30 серпня 2018 року закінчилися повноваження Громадської ради, затвердженої 29 вересня 2016 року,  регулятор оголосив конкурс на формування її нового складу. 18 листопада термін приймання заяв на участь у конкурсі завершився.

Під час засідання члени Національної ради заслухали присутніх претендентів та в результаті голосування сформували новий склад Громадської ради. Так, її членами було обрано:

1. Олена Андрієнко
2. Сергій Бойко
3. Вікторія Веселовська
4. Олександр Глущенко
5. Арсен Жумаділов
6. Світлана Коробіна
7. Мар’яна Кучерук
8. Василь Мєзєнцов
9. Катерина М’ясникова
10. Любов Найдьонова
11. Сергій Сьомкін
12. Олександр Федієнко
13. Мирослав Хом’як
14. Олександр Янковський
15. ГО «Інститут масової інформації» як колективний член

Аргументуючи свої голоси, члени Національної ради пояснили,  що на противагу представникам великих медіа-груп вони надали підтримку фахівцям нових для Громадської ради напрямів діяльності, приміром галузі кіно та реклами.

Голова Національної ради Юрій Артеменко висловив сподівання, що новообраний склад демонструватиме ефективну роботу. Водночас із цим він також нагадав, що до 20 грудня цього року Громадська рада має провести перше засідання, на якому нові члени повинні визначити план першочергової роботи, а також обрати голову і секретаря.

Відповідно до положення про Громадську раду до її складу могли претендувати усі бажаючі представники професійних недержавних неприбуткових організацій, асоціацій, які легалізовані у встановленому законодавством порядку, а також авторитетні фахівці сфери, яка стосується предмету регулювання Національної ради.