Заступник голови Національної ради виступив із вітальним словом на щорічній науково-практичній конференції «Дні інформаційного суспільства-2015»

19.05.2015

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ ГРИГОРІЙ ШВЕРК 19 ТРАВНЯ ВИСТУПИВ ІЗ ВІТАЛЬНИМ СЛОВОМ НА ЩОРІЧНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ДНІ ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА-2015». ВІН НАГОЛОСИВ, ЩО ВПРОВАДЖЕННЯ НОВІТНІХ МОДЕЛЕЙ КОМУНІКАЦІЇ В ОРГАНАХ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Є СВОЄРІДНОЮ БОРОТЬБОЮ МІЖ РАДЯНСЬКИМ ТА ЄВРОПЕЙСЬКИМ, ЩО ПРИСУТНЄ МАЙЖЕ В КОЖНОМУ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ. І ХОЧА ІЗ ВДАЛОЮ ІМПЛЕМЕНТАЦІЄЮ ПРОВІДНИХ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ПРАКТИК Є ТЕХНІЧНІ ПРОБЛЕМИ, ПРОТЕ МИ ЗНАЄМО ШЛЯХИ ЇХ РОЗВ’ЯЗАННЯ.

Заступник голови Національної ради Григорій Шверк 19 травня виступив із вітальним словом на щорічній науково-практичній конференції «Дні інформаційного суспільства-2015». На відкритті заходу також виступили заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, заступник Міністра інформаційної політики Артем Біденко та ін.

Григорій Шверк наголосив, що впровадження новітніх моделей комунікації в органах державної влади є своєрідною боротьбою між радянським та європейським, що присутнє майже в кожному держслужбовці. І хоча із вдалою імплементацією провідних європейських практик є технічні проблеми, проте ми знаємо шляхи їх розв’язання.

Було зазначено, що у сфері телевізійного мовлення налічується близько 30 загальнонаціональних і 75 регіональних ТРО, а в радіомовній сфері – 15 загальнонаціональних і 57 регіональних ТРО. Кількісно ми на високому рівні, проте якісно, мабуть, є над чим працювати.

Григорій Шверк завершив словами відомого американського журналіста Ральфа Нейдера про те, що інформація – основна валюта демократії. Але для того, щоб вона «не зазнала девальвації», нам із вами треба використовувати її професійно.


Перейти до вмісту