Засідання Національної ради 24-25 квітня переносяться

24.04.2012

ЗАСІДАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ ІЗ ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ КОНКУРСУ НА ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЙ НА МОВЛЕННЯ НА КАНАЛІ (ПРОГРАМІ) МОВЛЕННЯ БАГАТОКАНАЛЬНОЇ ТЕЛЕМЕРЕЖІ МХ-5 (ОГОЛОШЕНОМУ 2 ЛЮТОГО 2012 РОКУ), ЩО БУЛО ПРИЗНАЧЕНЕ НА 24 ТА 25 КВІТНЯ Ц.Р., ТА ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ІЗ РОЗГЛЯДУ ПОТОЧНИХ ПИТАНЬ, ЩО ПЛАНУВАЛОСЯ НА 25 КВІТНЯ, ПЕРЕНЕСЕНО ЧЕРЕЗ ВІДСУТНІСТЬ КВОРУМУ.

Засідання Національної ради із підбиття підсумків конкурсу на отримання ліцензій на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 (оголошеному 2 лютого 2012 року), що було призначене на 24 та 25 квітня ц.р., та чергове засідання із розгляду поточних питань, що планувалося на 25 квітня, перенесено через відсутність кворуму.

Таку заяву зробив сьогодні голова Національної ради Володимир Манжосов.

Він повідомив, що, на жаль, троє членів Національної ради не змогли прибути на сьогоднішнє засідання із поважних причин, тому розгляд конкурсних питань буде перенесено аж до закінчення травневих свят.

Голова Національної ради зауважив, що відповідно до ч. 4 ст. 25 до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» на підведення підсумків конкурсу відводиться 60 днів після завершення подачі заяв на видачу ліцензій. Тобто, цей термін спливає 2 червня 2012 року. «Нам прикро, що так трапилося. Ми поспішали закінчити розгляд конкурсних заяв до кінця квітня, тому що на травень заплановано багато інших важливих справ. Ми планували 17 травня провести нараду-семінар представників Національної ради у Луцьку, також у цей час мав відбутися ознайомчий візит до регуляторного органу Франції та інші, не менш важливі, заходи», – сказав Володимир Манжосов.

Про проведення наступних засідань Національної ради, зокрема, про розгляд конкурсних питань, керівників телерадіоорганізацій, що беруть участь у цьому конкурсі, буде повідомлено завчасно. Також вся необхідна інформація буде розміщена на сайті регуляторного органу.

_____________________________________________________________________________
Стежте за нашими новинами на facebook.com/NacRada та twitter.com/NacRada