Запрошуємо на круглий стіл «Роль українських медіа в протидії дезінформації та інформаційним маніпуляціям під час війни»

19.04.2024

Шановні колеги, друзі, партнери!

В інформаційній війні на нинішній гарячій фазі спостерігається тенденція до активного збільшення числа маніпулятивних матеріалів, напівправди, підміни та фальшування фактів, інформування з сумнівних джерел та інших явищ, які протиставлені якісному інформуванню суспільства в воєнний час – і це варте обговорення в колі медійників, факт-чекерів, фахівців з виявлення дезінформації та фейків.

22 квітня в Києві відбудеться круглий стіл на тему «Роль українських медіа в протидії дезінформації та інформаційним маніпуляціям під час війни».

В обговоренні також візьмуть участь медійники, фахівці державних органів, медіаексперти і представники громадських об’єднань, що діють у сфері медіа.

Щоби разом окреслити ризики й наступні кроки, які допоможуть вирішити ці питання до дискусії запрошуються:

  • журналісти,
  • випускові редактори,
  • контентмейкери,
  • працівники ньюзрумів,
  • усі охочі фахівці медіа.

Модеруватиме захід член Національної ради Олександр Бурмагін.

Організатори події: Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики та освітня платформа ГО «Центр медіареформи» – StopFake.

Час: з 11:00 до 14:00

Місце: інформаційна агенція Укрінформ (вул. Богдана Хмельницького, 8/16).

Формат: гібридний

Через обмежену кількість місць організатори не можуть забезпечити присутність усіх охочих офлайн. Вхід у приміщення будуть можливі тільки для попередньо зареєстрованих медіа. Для участі онлайн – лінк на zoom ми надішлемо зареєстрованим учасникам напередодні події.

Зареєструватися для участі в події можна до 13:00 19 квітня, написавши на електронну адресу сектору роботи з громадськими об’єднаннями, органами співрегулювання та суспільним мовником Національної ради: sectornru@nrada.gov.ua

Додаткова інформація – за телефонами: (044) 234-97-99, (097) 149-82-66.

Акредитація: медіа, які мають бажання висвітлити круглий стіл, просимо акредитуватися у відділі комунікацій та зв’язків з медіа за телефоном (044) 278 75 75, (099) 308 01 02 або через електронну пошту presstvr@nrada.gov.ua до 18.00 19 березня.