Захист користувачів соціальних мереж: що потребує Україна і як це робить Meta

02.05.2024

Способам взаємодії державних органів України з корпорацією Meta та принципам її роботи була присвячена зустріч, яка відбулася в офісі Національної ради за ініціативи Офісу Президента України та Міністерства цифрової трансформації України.

Оптимізація процесів взаємодії є дуже важливою з огляду на подальше посилення інформаційної війни рф проти України. Крім того, нове законодавство про медіа наділило саме Національну раду правом укладати договори і меморандуми з великими платформами доступу до інформації.

Особлива увага була приділена питанням співвідношення вимог національного законодавства і правил спільноти, що діють глобально.

Про принципи роботи, взаємодію з українськими інституціями та кроки компанії в реакції на повномасштабне вторгнення в Україну розповіла керівниця з публічної політики в Центральній та Східній Європі в Meta Катерина Крук.

У дискусії взяли участь представники Офісу Президента, Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства оборони України, СБУ, ГУР, Міністерства культури та інформаційної політики, Центру протидії дезінформації при РНБО.