Загинув головний редактор «Горинь.інфо»

04.11.2023

3 листопада на околицях Роботиного Запорізької області загинув військовий, головний редактор та засновник рівненського видання «Горинь.інфо» Тарас Давидюк. Про це повідомляється на сайті медіа.

Тарас був патріотом, активним учасником різних патріотичних організацій, зокрема «Молодого Руху», «Міжнародного Націоналістичного Конгресу», «Активної молоді». Також певний час був членом місцевого осередку Пласту в Острозі.

Випускник Острозької академії. Учасник Революції Гідності. З початком російсько-української війни пішов добровольцем в батальйон «Гарпун». Далі продовжив службу в одному з окремих розвідувальних батальйонів ЗСУ, де служив до 2019 року. Після повномасштабного вторгнення пішов на фронт, де воював разом із побратимами у 14-му окремому полку.

«На сьогодні немає і не може бути важливіших справ, ніж війна. І це мають зрозуміти всі. І не лише зрозуміти, але й діяти відповідно», – писав Тарас незадовго до смерті.

За даними Інституту масової інформації, Тарас Давидюк став 69 медійником, який загинув під час російсько-української війни.

Національна рада висловлює свої співчуття рідним, друзям і колегам Тараса Давидюка. Своїм життям і працею він засвідчив свою любов і відданість Батьківщині.

Світла пам’ять!