Загальнонаціональні і регіональні компанії з 24 вересня зможуть подавати заяви на конкурс на FM-мовлення

26.08.2021

26 серпня Національна рада оголошує конкурс на мовлення на 109 FM-частот у 97 населених пунктах 22 областей України. Відповідне оголошення опубліковано сьогодні в газеті «Голос України» № 161.

На конкурс виставлено частоти у Вінниці, Дніпрі, Кривому Розі, Нікополі і Павлограді Дніпропетровської області, Маріуполі Донецької області, Житомирі, Запоріжжі, Білій Церкві Київської області, Києві, Кропивницькому, Стрию Львівської області, Миколаєві, Первомайську Миколаївської області, Білгороді-Дністровському Одеської області, Полтаві, Кременчуці Полтавської області, Шостці і Конотопі Сумської області, Харкові, Херсоні, Черкасах, Умані і Смілі Черкаської області, Чернігові та інших населених пунктах України.

Вимоги до програмної концепції передбачають, що обсяг ведення передач українською мовою і частка пісень державною мовою мають відповідати вимогам чинного законодавства. Також рекомендовано розміщення соціально важливих програм. Граничний обсяг мовлення –  24 години на добу.

Заяви на участь у конкурсі телерадіоорганізації можуть подавати із 24 вересня до 25 жовтня (18:00) за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, т. 234-97-13.

Підсумки згідно з пунктом б) частини п’ятої статті 25 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» мають бути підбитими до 23 грудня 2021 року.

Також нагадаємо, що із 10 вересня можна подавати заяви на участь у конкурсі на 43 канали в багатоканальній цифровій телемережі для місцевого телебачення 17-ти областей країни, а з 13 вересня – на радіомовлення на 55 FM-частотах у 21 області.