За порушення законодавства про рекламу до порушників застосовуватимуть санкції

29.05.2015

Інспекція з питань захисту прав споживачів у місті Києві наклала штраф на ТОВ «Телемережа «УНІКА-TV» за порушення законодавства про рекламу. Про це Національну раду повідомлено листом.

За результатами розгляду справи про порушення вимог низки статей Закону України «Про рекламу» на компанію «УНІКА-TV» накладено штраф.

У грудні 2014 року моніторингом Національної ради в ефірі ліцензіата було зафіксовано не чітко відокремлену рекламу; час мовлення, відведений на рекламу, становив 54% фактичного обсягу мовлення протягом доби (за законом це – 15%, а упродовж виборчого процесу – 20%); частка реклами протягом кожної астрономічної доби становила від 30% до 65% (законом передбачено 20%, а упродовж виборчого процесу – 25% реклами) тощо.

Розглянувши надані Національною радою матеріали, Інспекція з питань захисту прав споживачів у м. Києві відповідно до частини сьомої статті 27 Закону України «Про рекламу» наклала на ТОВ «Телемережа «УНІКА-TV» штраф за порушення вимог частини другої статті 9 і частин першої та другої статті 13 цього закону.

Звертаємо увагу телерадіоорганізацій на необхідність дотримання у своїй діяльності вимог законодавства про рекламу. За його порушення уповноваженими органами застосовуватимуться відповідні санкції.