Вітаємо всіх з Новим 2024 роком!

31.12.2023

Національна рада дякує колегам, партнерам і друзям за насичений та непростий рік. Цей рік вкотре довів, що українців не перемогти. Незважаючи на постійний терор з боку росії у всіх сферах, зокрема, і на інформаційному полі, ми вистояли та продовжуємо боротися за нашу свободу.

Велика вдячність медійникам, які 24/7, ризикуючи своїм життям, висвітлюють та показують світу всю правду про страшні злочини рф на українських землях, зокрема і в Криму. Окремо дякуємо регіональним мовникам, особливо тим, які пережили окупацію. Ви не здалися та відновили роботу вже на деокупованих територіях. Завдяки вам українці мають змогу дізнаватися актуальні новини про потрібні речі: тривоги, евакуацію, волонтерів, гуманітарну допомогу, переміщення ворога тощо.

Низький уклін і шана тим, хто віддав найцінніше за нашу свободу, – життя… Ми пам’ятаємо… Ніколи не забудемо…

Бажаємо в новому році бути непохитними та стійкими в боротьбі проти ворожої російської пропаганди, дезінформації, мови ворожнечі та дискримінації. Стійкість формується завдяки взаємопідтримці. У цей непростий час для нашої країни бажаємо рішучості в будь-яких починаннях та наснаги для їх реалізації. Нехай проєкти будуть перспективними, а рішення – сміливими.

Бажаємо, щоби 2024 рік був щедрим на можливості й результати, а для України став роком ПЕРЕМОГИ!