З Міжнародним днем волонтера!

05.12.2022

Сьогодні – день всіх українців, адже волонтерство для наших громадян – це спосіб життя і мислення. Волонтер – той, хто добровільно, за покликом серця віддає свої ресурси, енергію, час, частину свого життя заради допомоги іншим. Небайдужість до чужої біди, причетність і співпереживання – те, що веде українців вперед.

Сьогодні – міжнародне свято, і українці показують світові силу волонтерства, силу допомоги. Для українських волонтерів немає неможливих завдань: знайти необхідні одяг та їжу переселенцям, сплести маскувальні сітки, зібрати продукти, донатити на тепловізори й автомобілі, знайти старлінки на передову, забезпечити дронами наших бійців чи назбирати на цілий флот морських дронів, на сотні панцерників чи навіть космічний супутник.

Волонтерство нині – другий фронт. Війна ще з 2014-го року перевернула життя українців, принесла стільки болю, руйнувань і страждання і тим самим дала зрозуміти важливість допомоги один одному. Хтось вибрав волонтерство як головне заняття, інші – долучаються до різноманітних ініціатив, зборів, не полишаючи своєї основної роботи. А справ, які сьогодні можна реалізувати, – безліч.

У цей день ми дякуємо і нашим закордонним друзям із Литви і Польщі, Туреччини і Німеччини, Великої Британії і Сполучених Штатів, людям з десятків країн, небайдужим громадянам вільного світу, які допомагають всім, чим можуть: від прихистку для наших переселенців до “Байрактарів” для ЗСУ.

Усім волонтерам бажаємо витримки, сили духу, хай ваші серця будуть зігріті любов’ю і вдячністю. Ваша праця – надзвичайно важлива і цінна. Це наша спільна боротьба проти ворога, і разом ми його здолаємо.