З брифінгу Національної ради 28 квітня

19.09.2011

28 КВІТНЯ 2010 РОКУ ВІДБУВСЯ БРИФІНГ ЗА УЧАСТІ ГОЛОВИ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ ВОЛОДИМИРА МАНЖОСОВА, ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ ЛАРИСИ МУДРАК ТА ЧЛЕНА НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ ТЕТЯНИ ЛЕБЕДЄВОЇ.

28 квітня 2010 року відбувся брифінг за участі голови Національної ради Володимира Манжосова, заступника голови Національної ради Лариси Мудрак та члена Національної ради Тетяни Лебедєвої.

Під час брифінгу Володимир Манжосов повідомив журналістів про те, що Національна рада на своєму засіданні підбила підсумки 43 конкурсу про видачу ліцензій на мовлення на цифрових каналах у м. Києві. „На жаль, жодного переможця конкурс не визначив, і тому всі цифрові телеканали, що виносилися на конкурс, було віднесено до резерву Національної ради”, – сказав голова Національної ради.

„Прикро, що ми не маємо переможців конкурсу по „цифрі”, адже це є одним із пріоритетів діяльності Національної ради. Але жодна із сьогоднішніх аргументацій претендентів не стала переконливою для членів Нацради”, – додала Лариса Мудрак.

Своєю чергою, член Національної ради Тетяна Лебедєва зазначила, що такі результати конкурсу є закономірним. „Перш за все, має бути загальна концепція, загальне бачення того, як нам будувати своє цифрове майбутнє”, – заявила вона.

Окрім конкурсних питань на засіданні Національної ради розглядалися результати перевірок близько 35 телерадіокомпаній. Щодо більшості телерадіоорганізацій результати перевірок були взяті до відома. До чотирьох із них застосовано санкцію „оголошення попередження” – за недотримання ліцензійних умов, ще одне попередження винесено за перешкоджання проведення перевірки Національною радою. Щодо 3 телерадіоорганізацій ухвалено рішення про констатацію порушення та звернення до суду про анулювання ліцензій.

Прес-служба Національної ради