З 3 по 5 жовтня в Одесі відбудеться ІІІ Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами «Інший погляд»

30.09.2013

Створи рекламу – зміни світ на краще! – такий девіз ІІІ Міжнародного молодіжного фестивалю соціальної реклами «Інший погляд», який започатковано 2011 року в Сумах.

За словами голови оргкомітету фестивалю, професора Сумського державного університету Тетяни Кузнєцової, за нетривалий час існування «Інший погляд» устиг пройти шлях від регіонального до міжнародного. Нині бажання долучитися до заходу виявили учасники із різних регіонів України, а також Росії й Білорусії.

«Ми не змінюємо сумську прописку, – відзначає Тетяна Кузнєцова. – Подорож містами країни, що є серед головних новацій третього «Погляду», це промоція нашого міста, університету, залучення до нашої соціальної ініціативи ширшої аудиторії. Цього року 3–5 жовтня «Інший погляд» приймає Одеса, наступного – Львів».

Крім часо-просторових трансформацій, фестиваль дещо змінюється й концептуально: оголошено конкурс одразу за двома новими номінаціями – «Соціальний PR-проект» та «Місто як об’єкт реклами». Традиційними ж номінаціями залишаються «Відеореклама», «Аудіореклама», «Інтернетреклама»«Друкована реклама»«Зовнішня реклама». Позмагатися за першість можуть школярі та молодь віком до 30 років (переможців журі визначить у двох вікових групах).

Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами «Інший погляд» вийшов на новий рівень інформаційного забезпечення. Прикметно, що третій рік поспіль до фестивалю не байдужа не лише молодь, а й успішні люди та підприємства. Свідчення цьому – розширення кількості партнерів заходу.

Цього разу для учасників гарним бонусом за активну життєву позицію та креативність, виявлені при підготовці реклами, стане шанс повчитися у провідних фахівців-рекламістів із Києва й Москви, а також відвідати майстер-класи відомих журналістів-професіоналів. Кращі роботи будуть представлені в інформаційному просторі України.