Юрій Артеменко взяв участь у конференції, присвяченій питанню медіа-освіти і медіа-грамотності

20.04.2018

20 квітня голова Національної ради Юрій Артеменко взяв участь у Шостій міжнародній науково-методичній конференції з медіа-освіти та медіа-грамотності, організованій Академією української преси спільно з Міністерством освіти за підтримки USAIDInternews і DW Akademie.

Юрій Артеменко поділився своїм баченням ситуації, що склалася у медіа-просторі. За його словами, він неодноразово нагадує керівникам телерадіоорганізацій про те, що вони не розуміють, що в країні йде війна. І лише, коли горе торкнеться якоїсь близької їм людини, вони усвідомлять, що ефір необхідно монтувати з урахуванням цієї обставини.

Крім того, він висловився про надмірний показ негативу телеканалами, які з такими підходами можуть погубити країну. Адже на екранах дуже багато насилля, смертей, крові, усякого штибу негативу, натомість практично немає програм і передач, які б надихали і подавали позитивний життєствердний приклад. «Треба бути оптимістами, а ви заганяєте країну в депресію», – сказав Юрій Артеменко. «Це не означає, що не треба критикувати владу. – Будь ласка. – Але необхідний баланс», – додав він.

Міжнародна конференція триватиме два дні. Завтра учасники заходу, а це вчителі і тренери з усієї України, відвідають майстер-класи та презентації, де ділитимуться досвідом впровадження медіа-грамотності у дошкільних закладах, початковій, середній, вищій школах, позакласній роботі тощо.