Юрій Артеменко відповів за запитання херсонських журналістів

10.06.2016

Голова Національної ради Юрій Артеменко в рамках виїзної наради членів Національної ради у Херсонській області поспілкувався з представниками місцевих ЗМІ. Прес-конференція відбулася за участі голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва.

Юрій Артеменко передусім нагадав про оголошений 18 травня  регуляторним органом конкурс на мовлення на п’яти вільних радіочастотах – 103,5 МГц і 100,9 МГц у с. Василівці Каховського району, 90,8 МГц і 103,6МГц у м. Генічеську та 102,8МГц у смт Новотроїцькому. За його підсумками вдасться покращити забезпечення населення півдня країни програмами вітчизняних мовників і заповнити наявні «білі плями» у покритті  сигналом. «Цей конкурс – є одним із перших результатів діяльності спеціально створеної міжвідомчої робочої групи з розвитку телерадіомовлення в південних районах Херсонської області та на територію Криму», – сказав Ю. Артеменко.

Він також подякував Андрію Гордєєву за наполегливість, активну роботу в рамках цієї робочої групи і сприяння у розв’язанні проблемних питань..

Крім того, голова Національної ради поінформував про завершення розробки проекту  стратегії розвитку телерадіомовлення на півдні країни.