Юрій Артеменко провів нараду з медійниками Запоріжжя

21.04.2017

21 квітня у Запоріжжі відбулася робоча нарада представників засобів масової інформації області з головою Національної ради Юрієм Артеменком, на якій обговорювалися найактуальніші питання розвитку телерадіоінформаційного простору.

У режимі питання – відповідь Юрій Артеменко поспілкувався з керівниками запорізьких електронних ЗМІ про проблеми, що виникають в роботі регіональних телерадіокомпаній, про останні рішення регуляторного органу щодо подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності, про роботу над проектом закону «Про аудіовізуальні послуги».

Також голова Національної ради розповів про плани перегляду санкцій, які нині застосовуються до ліцензіатів. На його думку, система попереджень щодо порушень ліцензійних умов та законодавчих вимог втратила ефективність. Натомість дієвішою стала процедура накладання штрафів.

Місцевих мовників найбільше цікавили терміни, в які відбудеться вимкнення аналогового телесигналу. Юрій Артеменко переконаний, що це має статися тоді, коли хоча б приблизно 80 відсотків населення матимуть змогу приймати зображення в цифрі. Він сподіваються, що це може відбутися до середини наступного року. У цьому контексті голова Національної ради не виключив створення провайдера багатоканального цифрового мовлення в особі державного Концерну РРТ, який би зміг стати конкурентом нинішньому монополісту – компанії «Зеонбуд».

Звернув увагу Юрій Артеменко і на наповнення ефіру та контроль Національної ради за дотриманням теле- і радіоканалами правил мовлення у дні трауру (скорботи, жалоби) та днів пам’яті.