Юрій Артеменко обговорив питання налагодження двосторонніх зв’язків у медіа-сфері з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Кореї в Україні

13.04.2016

13 квітня голова Національної ради Юрій Артеменко зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Кореї в Україні Лі Янг-Гу. Під час зустрічі обговорювали питання налагодження співпраці між Україною та Республікою Корея.

Передусім голова регуляторного органу розповів іноземному гостю про структуру, завдання й повноваження Національної ради. Він підкреслив, що вважає особливо продуктивним і необхідним подальший розвиток двосторонніх зв’язків у медіа-галузі. Зі свого боку пан Посол погодився з тим, що медіа є одним із пріоритетних напрямів, у якому може вестися тісна співпраця між країнами і учасниками ринку. За словами Лі Янг-Гу, Корея має хороший маркетинговий і бізнес-досвід, а в Україні надзвичайно привабливими є ресурси – людські, природні тощо. Одним зі способів, який сприятиме, зокрема, і налагодженню комерційних стосунків у сфері мистецтв та кінематографії, могло б стати спільне виробництво серіалів, обмін концертами тощо, зауважив Посол Республіки Кореї в Україні.

Крім того, обговорено можливість організації в Україні у 2016 році фестивалю корейської поп-культури «K-POP World Festival». Нині іноземна сторона шукає співорганізаторів цього масштабного заходу, який  проводиться у різних країнах світу для популяризації власного культурного надбання.

Під час зустрічі йшлося і про проведення інших заходів, які сприятимуть тіснішій співпраці у сфері медіа.