Юний «…Експерт» проти досвідчених спікерів

06.11.2013

Чого боїться генерал міліції? Чи одержував двійки ректор університету?.. Щиро й безпосередньо допитливо юні експерти прямими запитаннями нерідко викликають труднощі у своїх візаві.

На телеканалі «ЯТБ» – дитячий форматний кабельний місцевий мовник – школярі із цікавістю досліджують життєвий шлях і біографії гостей студії. І не лише з метою ближче познайомитися з авторитетними спікерами та ньюзмейкерами Херсонщини.

Учні херсонських шкіл у ток-шоу «Дитяча студія «Експерт» намагаються отримати відповіді на головні запитання: Ким стати в майбутньому? Яка професія приведе до успіху?

За словами гендиректора ТРК «ЯТБ» Світлани Карриєвої, студія створювалася з метою селекції інформаційно здібних дітей, що цілком можливо підштовхне їх до вибору майбутнього фаху. Втім, не позбавлені шансів і співрозмовники юних журналістів, аби схилити вибір останніх на користь шляху, пройденого ними.

Приємно відзначити і той факт, що на ХХІІ Міжнародному фестивалі «Кришталеві джерела», головним організатором якого є Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, одразу три телепередачі, підготовлені студійцями «ЯТБ», нагороджені дипломами. Це – циклові передачі «Величні свята», «Знайди себе» і власне ток-шоу «Дитяча студія «Експерт».