„Європейські стандарти розвитку свободи слова і медіа є дуже важливими для України” – Лариса Мудрак

19.09.2011

20 серпня ц. р. в рамках співпраці з ОБСЄ у Національній раді відбулася зустріч із Координатором проектів ОБСЄ в Україні Любомиром Копаєм, на якій також були присутні старший менеджер проектів Рене Бібо, співробітник проектів з питань мас-медіа Андрій Дзюбенко та представник відділу ОБСЄ Міністерства закордонних справ України Ганна Гданська. Національну раду представляли заступник голови Національної ради Лариса Мудрак, члени Національної ради Микола Фартушний та Євген Баранов.
Метою зустрічі стало продовження співробітництва з Координатором проектів ОБСЄ в Україні та обговорення напрямків і форм проектних пропозицій на 2011 рік.
Під час діалогу Лариса Мудрак окреслила пріоритетні для Національної ради напрямки співпраці та наголосила на важливості досвіду ефективної співробітництва з міжнародними організаціями. „Європейські стандарти розвитку свободи слова і медіа є дуже важливими для України. Сьогодні наше основне завдання – це розвиток телерадіопростору в тих стандартах, що дозволять нам бути конкурентними в рамках сучасних цивілізованих технічних форм демократичного розвитку свободи слова”, – сказала вона.
Присутні на зустрічі також заслухали інформацію про діючі в Україні проекти ОБСЄ та обговорили можливості їх спільної реалізації. Зокрема, для Національної ради важливо приєднатися до проекту, у рамках якого відбудуться тренінги у низці регіонів України, що стосуватимуться журналістської етики.
Координатор проектів ОБСЄ в Україні та його представники висловили сподівання, що продовження співпраці з Україною матиме позитивні наслідки для обох сторін.